Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Niedrzwica Kościelna-Kolonia

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro klimatyzowane Lublin

Stare Miasto,Lublin(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 20 km)

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Absolutny top na rynku najmu powierzchni biurowych w Lublinie. Na wynajem w pełni wykończone, nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne biuro o pow. ok. 720 m2 zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem, aleja Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Lublin(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 20 km)

830 000 zł145,26 m² 5 713,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 145m2 , znajdujący się na parterze w kamienicy , w bliskiej odległości od centrum Lublina. W skład lokalu wchodzą : - otwarta przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Świdnik

Świdnik(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 24 km)

595 000 zł77 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 77m położone na urokliwym osiedlu przy samym lesie. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi Kuchni Toalety Łazienki Dużego balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dziesiąta,Lublin(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 20 km)

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze royal group nieruchomości Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina - Dziesiątej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nataszy

Konstantynów,Lublin(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 20 km)

749 000 zł95,37 m² 7 853,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż świetną alternatywę dla osób poszukujących dużego mieszkania w ciekawej lokalizacji! Lokalizacja Kondygnacja w budynku wielorodzinnym w doskonałej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Marysin

Marysin(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 23 km)

295 000 zł1 361 m² 216,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1361 m2, położona na pograniczu miejscowości Snopków i Marysin (gm. Jastków), przed obwodnicą Lublina. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Hala z parkingiem

Świdnik(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 24 km)

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 388 m²

Poszukujesz idealnego miejsca na rozwój lub na dobry start Swojej działalności? Ta oferta jest dla Ciebie! opis nieruchomości Ofertę stanowi hala usługowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dziesiąta,Lublin(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 20 km)

659 000 zł146 m² 4 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania na pierwszym piętrze (73m2) i poddaszu (73m2) w bliźniaku + garaż wolnostojący ul. Kochanowskiego, dzielnica Dziesiąta, lublin Wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Felin,Lublin(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 20 km)

559 440 zł56 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Felin w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Mętów

Mętów(Niedrzwica Kościelna-Kolonia + 14 km)

180 000 zł1 333 m² 135,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową w Mętowie (gm. Głusk) o powierzchni 1333 m2. Działka położona w drugiej linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 56m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Niedrzwica Kościelna-Kolonia

Niedrzwica Kościelna-Kolonia,lubelskie

906 000 zł220 m² 4 118,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Niedrzwica Kościelna Kolonia o powierzchni użytkowej wynoszącej 174 m2. Dom mieszkalny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij